Антикорупція

Profrights.org – це база даних, яка містить інформацію про порушення прав викладачів та студентів у вищих навчальних закладах.

Кожен студент або викладач, або просто небайдужа людина може зареєструвати своє повідомлення про порушення, яке після премодерації каталогізують та внесуть до нашої бази.

База відображає порушення в декількох географічних та тематичних розрізах. Проект покликаний забезпечити моніторинг порушень, виявляти найбільш поширені з них та інформувати про можливі шляхи захисту своїх прав. Окрім цього, зібрані дані допоможуть визначити необхідні зміни для подальшого вдосконалення законодавства.

гарррр

 

 

 


  1. Про недопущення випадків хабарництва, корупції під час проведення вступної кампанії. (ПЕРЕГЛЯНУТИ)
  2. Про  вжиття заходів щодо викриття службових зловживань та хабарництва і попередження негативних проявів зловживання під час навчального процесу, проведення екзаменаційної сесії. (ПЕРЕГЛЯНУТИ)
  3. Про  вжиття заходів щодо викриття службових зловживань та хабарництва і попередження негативних проявів зловживання під час навчального процесу, проведення екзаменаційної сесії та державної екзаменаційної атестації. (ПЕРЕГЛЯНУТИ)

Обсуждение закрыто.