Спеціальність “Початкова освіта”

“Початкова освіта” Термін навчання 3 роки 10 місяців. Вступні випробування: українська мова, математика.

 “Вчитель початкових класів з правом викладання іноземної мови” 

З метою  розширення сфери освіти студентів спеціалізації «Вчитель початкових класів з правом викладання іноземної мови» і надання їм можливості практичного оволодіння розмовними навичками адміністрацією коледжу  укладена угода з Корпусом Миру США  про роботу з волонтерами. Це дозволяє нашим студентам опанувати дві європейські мови: англійську і німецьку. Однією з форм роботи майбутніх вчителів іноземної мови в початкових класах є  безпосередня робота на базі дитячих оздоровчих таборів в рамках проведення тематичної зміни «Літо з англійською».

Без имени-11 Без имени-111

Переваги: враховуючи вимоги програми початкової школи, де  іноземна мова вивчається з першого класу, студенти-випускники даної спеціалізації зможуть працювати вчителями іноземної мови загальноосвітніх навчальних закладів.
“Вчитель початкових класів та вчитель фізичної реабілітації”
За час навчання за даною спеціалізацією студенти здобувають знання не тільки з фундаментальних дисциплін, а ще вивчають: основи фізичної реабілітації, метрологічний контроль в реабілітації, спортивна фізіологія, основи догляду за хворими та інвалідами, психологічна реабілітація дітей з фізичними вадами, теорія і методика оздоровчої фізичної культури та масового спорту, фізична реабілітація при захворюванні внутрішніх органів, при порушеннях опорно-рухового апарату, при хірургічних захворюваннях, при захворюваннях нервової системи, методи дослідження у фізичній реабілітації, сучасні оздоровчі технології.

Б1-1

Переваги: якісна підготовка молодих спеціалістів здійснюється завдяки високому рівню  матеріально-технічного та методичного забезпечення, тісному співробітництву з базами практики, де студенти можуть застосувати свої знання при виконанні практичних завдань в рамках проекту «Літо з фізичною реабілітацією».

Без-1

 
“Вчитель початкових класів та вчитель інформатики початкової школи”
Враховуючи потреби сьогодення коледж займається підготовкою вчителів інформатики початкової школи. Для цього на належному рівні організовано навчальний процес із застосуванням нових інформаційних технологій. Функціонують 2 комп’ютерні класи з персональними комп’ютерами нового покоління, лабораторія  інформаційних технологій, сучасні аудиторії обладнані смарт-дошками та мультимедійними проекторами.
IMG_5060IMG_5057
До послуг студентів – мережа Інтернет,  сучасні комп’ютерні програми, електронні підручники, мультимедійні лекції розроблені викладачами коледжу.
Невід’ємною складовою навчального процесу є заохочення студентів до розробки власних програмних продуктів.
Переваги:
отримуючи грунтовні знання, випускники спеціалізації «Вчитель інформатики початкової школи» мають можливість працювати в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах за обраною додатковою кваліфікацією. 
 

Вчитель початкових класів і організатор роботи з учнівськими об’єднаннями”
Дізнатись про молодіжні організації, інклюзивне виховання, гендерну освіту та методи роботи з важковиховуваними дітьми зможуть студенти, обравши спеціалізацію «Організатор роботи з учнівськими об’єднаннями».
Один із пріоритетних напрямків діяльності студентів-організаторів роботи з  учнівськими об’днаннями  —   робота  педагогічного загону метою якої є співпраця зі  школою-інтернатом для дітей-інвалідів (с.Дніпряни), дитячим відділенням районної лікарні (м.Берислав). Традиційними є проведення благодійних акцій, що складаються зі збору одягу, іграшок та дитячих  книжок, театралізованих зустрічей та ігор.

Без им1ени-1 Без им5ени-1
Переваги:
вибір даної додаткової кваліфікації дає  можливість  фахівцям, які вже мають освіту вчителя початкових класів, працювати на посаді педагога-організатора  як загальноосвітніх так і в позашкільних навчальних закладах.

 “Вчитель початкових класів і організатор спортивних секцій і клубів” 
У процесі навчання за даною спеціалізацією крім фундаментальних дисциплін педагогічного напрямку студенти вивчають: рухливі ігри з методикою навчання, теорію та методику навчання гімнастики, легкої атлетики, плавання, спортивних ігор.
Крім того майбутні керівники спортивних секцій та клубів мають змогу відвідувати спортивні секції з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, футболу, легкої атлетики, шахів. Постійно діючий спортивний клуб «Юність» запрошує всіх студентів коледжу до активних занять спортом та подорожей туристичними маршрутами.

IMG_3487DSC_4891
Завдяки високопрофесійній підготовці,студенти  даної спеціалізації упродовж десяти років поспіль посідають призові місця у обласних універсіадах серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.
    Переваги:
студентам за результатами спортивних досягнень присвоюються розряди, надаються посвідчення кандидатів та майстрів спорту. По закінченню навчання на них чекають спортивні комплекси та школи, де вони зможуть працювати тренерами, суддями, інструкторами по спорту, вчителями фізичного виховання в загальноосвітніх школах.

НАШІ ПЕРЕВАГИ: якісна  сучасна освіта; потужна матеріально-технічна база;  підготовка за повним спектром сучасних педагогічних методик і технологій; якісний науково- педагогічний склад викладачів; навчання за державним замовленням; участь у художніх колективах, спортивних секціях, клубах; проходження педагогічної практики влітку та відпочинок на узбережжі Чорного та Азовського морів; поглиблене вивчення іноземної мови та інформатики участь у міжнародних навчальних проектах; можливість подальшого навчання за кордоном; отримання вищої освіти за скороченим терміном без ЗНО у вузах ІІІ-ІУ р.а.; матеріальне забезпечення дітей-сиріт та дітей пільгових категорій; подальше працевлаштування.

Без34 имени-1

Рівень акредитації: перший. Ліцензія: МОНУ серія АД №073250, дата видачі 12.02.2013 року. Випускникам видається диплом державного  зразка. Адреса: 74300, м. Берислав, Херсонська область, вул. Слобідська, 45  Тел/факс:  (05546) 7-56-85,  7-28-14
E-mail: berpedkoledg@gmail.comwww.www.bpc.ks.ua

IMG_348723

Comments are closed.