Про коледж

Бериславський фаховий педагогічний коледж – це сучасний заклад фахової передвищої освіти, що відповідає вимогам суспільства.

Наші випускники — це творці прийдешнього країни. Вони є авторитетом, славою і гордістю коледжу, працюючи в школах, дитячих садках, на відповідальних державних посадах.    
   На сьогодні ми є відокремленим структурним підрозділом Херсонського державного університету.
Коледж продовжує співпрацювати з Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького, Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини з впровадження ступеневої системи підготовки майбутніх спеціалістів.
     А також налагоджений тісний зв’язок з Державною Вищою Технічно-Економічною Школою ім. Броніслава Маркевича (м.Ярослав, Польща).
Вступ до нашого коледжу – це особиста перемога кожного. Ми раді вітати вас у стінах навчального закладу!

 
 Вступники на всі спеціальності і спеціалізації після закінчення базової загальноосвітньої школи (база 9 класів) складають вступні іспити з української мови (тести) та математики (тести). Вступники на спеціальність «Вихователь дошкільного закладу» після закінчення повної загальноосвітньої школи (база 11 класів) подають сертифікат ЗНО з української мови та літератури, історії України (базовий рівень), або біології або математики, або складають вступні іспити із цих предметів у коледжі.

Сьогодні коледж здійснює підготовку молодших спеціалістів із галузі знань 01 Освіта / Педагогіка  за спеціальностями:

— 012 Дошкільна освіта з додатковими кваліфікаціями «Вихователь дошкільного закладу та вихователь логопедичних груп», «Вихователь дошкільного закладу та музичний керівник», «Вихователь дошкільного закладу та асистент вихователя інклюзивної групи»

013 Початкова освіта» з додатковими кваліфікаціями «Вчитель початкових класів з правом викладання іноземної мови», «Організатор роботи з учнівськими об’єднаннями, аніматор», «Керівник спортивних секцій і клубів»,«Асистент вчителя», «Вчитель інформатики в початкових класах».


Ліцензії, сертифікатиАкцент у навчальній, науковій, методичній та виховній роботі в коледжі ставиться на інтелектуальний розвиток майбутнього педагога, вихователя, на випуск конкурентноспроможних спеціалістів.

Студенти Бериславського фахового педагогічного коледжу проходять різні види практики в школах та дитячих садках м. Берислава, Н. Каховки, у дитячих таборах м. Генічеська, смт. В. Олександрівки, Залізний Порт, с. Лазурне.

Важливим напрямком діяльності викладачів коледжу стає організація власної науково-методичної роботи та залучення до наукової роботи студентів. Результати цієї роботи знаходять своє відображення в методичних посібниках, статтях у фаховій пресі, виступах на щорічних наукових конференціях.

Тісний взаємозв’язок у роботі викладачів і студентів створює в навчальному закладі нове педагогічне середовище на основі співдружності і співпраці та забезпечує розвиток і самореалізацію кожної особистості.

Для задоволення потреб студентів у професійному становленні й творчій самореалізації, освітньо-культурних потреб, розвитку їх здібностей налагоджена система позанавчальних об’єднань: гуртки, клуби, факультативи, студії, спортивні секції. Їх діяльністю охоплено 100 % студентів коледжу.

У результаті систематичної роботи сформувалися творчі колективи, які відомі в місті й області: хореографічний колектив «Бериславські візерунки»; вокальна студія «Колорит», до якої входять ансамблі «Весняний цвіт», «Колорит», «Сузір’я»; хоровий колектив «Мелодика»; Студентський театр естрадних мініатюр. Вони є неодноразовими дипломантами та лауреатами обласних, регіональних та міжнародних фестивалів і конкурсів. У 2008 році вокальній студії «Колорит» та хоровому колективу «Мелодика» присвоєно почесні звання «Зразковий художній колектив». Щорічно спортивні команди коледжу є переможцями і призерами обласної першості.

За роки існування коледжу було підготовлено більше 17 тис. педагогічних працівників для шкіл і дошкільних установ України.

Сьогодні фаховий коледж – це сучасний заклад освіти, що відповідає вимогам суспільства, це дружний колектив, який усвідомлює важливість і велич завдань, поставлених перед ним державою та часом.

 

Комментарии закрыты