Про коледж

Бериславський фаховий педагогічний коледж імені В.Ф.Беньковського Херсонського державного університету – це  заклад фахової передвищої освіти, що відповідає сучасним запитам.

Наші випускники — це творці майбутнього країни, які активно впроваджують іноваційні методики в освітній процес, постійно самовдосконалюються,  перебувають у спільній взаємодії з дітьми та їх батьками. Вони є авторитетом, славою і гордістю коледжу, працюючи у школах, дитячих садках, на відповідальних державних посадах.    
Вступ до нашого коледжу – це особиста перемога кожного. Ми раді вітати вас у стінах навчального закладу!
 
 Вступ на  освітньо-професійні програми «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» можливий:
— після здобуття базової загальної середньої освіти (база 9 класів);
після здобуття повної загальної середньої освіти (база 11 класів);
— після здобуття ОКР молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр (спорідненої або іншої спеціальності). 
Детальна інформація про вступ на сторінці вступника ПЕРЕГЛЯНУТИ

Сьогодні коледж здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів із галузі знань 01 Освіта / Педагогіка  за спеціальностями:

012 Дошкільна освіта, кваліфікація: Вихователь закладу дошкільної освіти.
Додаткові кваліфікації:
— вихователь логопедичної групи;
— учитель англійської мови закладу дошкільної освіти;
— інструктор з фізичного виховання.


013 Початкова освіта, кваліфікація: Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти.
Додаткові кваліфікації:
— вчитель англійської мови початкової школи;
— вчитель інформатики початкової школи;
— вчитель фізичної реабілітації;
— керівник секцій спортивного напряму, інструктор спортивно-тренажерної зали;
— організатор позакласної та позашкільної роботи;
— асистент вчителя інклюзивного навчання.


Ліцензії, сертифікатиАкцент у навчальній, методичній та виховній роботі у коледжі ставиться на інтелектуальний розвиток майбутнього педагога, вихователя, на випуск конкурентноспроможних спеціалістів.

Студенти Бериславського фахового педагогічного коледжу проходять різні види практики в школах та дитячих садках м. Берислава, Н. Каховки, у дитячих таборах м. Генічеська, с. Залізний Порт, с. Лазурне.

Важливим напрямком діяльності викладачів коледжу є організація власної навчально-методичної роботи та  студентів. Результати цієї роботи знаходять своє відображення в методичних посібниках, статтях у фахових виданнях, виступах на щорічних наукових конференціях.

Тісний взаємозв’язок у роботі викладачів і студентів створює в навчальному закладі нове педагогічне середовище на основі співдружності і співпраці та забезпечує розвиток і самореалізацію кожної особистості.

Для задоволення потреб студентів у професійному становленні й творчій самореалізації, освітньо-культурних потреб, розвитку їх здібностей налагоджена система позанавчальних об’єднань: гуртки, клуби, факультативи, студії, спортивні секції. Їх діяльністю охоплено 100 % студентів коледжу.

У результаті систематичної роботи сформувалися творчі колективи, які відомі в місті й області: хореографічний колектив «Бериславські візерунки»; зразкова вокальна студія «Колорит», до складу якої входять ансамблі «Весняний цвіт», «Океан», зразковий колектив декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі руки», колектив образотворчого мистецтва «Палітра». Вони є неодноразовими дипломантами та лауреатами обласних, регіональних та міжнародних фестивалів і конкурсів. 

За роки існування коледжу було підготовлено більше  20 тис. педагогічних працівників для шкіл і дошкільних установ України.

Сьогодні фаховий коледж – це сучасний заклад освіти, що відповідає вимогам суспільства, це дружний колектив, який усвідомлює важливість і велич завдань, поставлених перед ним державою та часом.

 

Обсуждение закрыто.