Зразковий хор «Мелодика»

Зразковий хоровий колектив «Мелодика» був створений 10 вересня 2004 року з ініціативи директора коледжу Климович М.В. Керівником  колективу є викладач музики вищої категорії Богун Злата Юріївна. Зразковий хоровий колектив «Мелодика» налічує 40 учасників (студентів І-IV курсів ). У 2008 році колектив отримав звання «Зразковий художній колектив».

         Вокально-хорова робота в колективі «Мелодика» являється основою музичного виховання студентів, одним з найдоступніших видів колективної діяльності. Вона сприяє розвитку співочої культури майбутніх вчителів, їх загальному і музичному розвитку, становленню їх світогляду, формуванню особистості.

Рисунок3ІІІ обласний вокально-хоровий конкурс «Maestoso» 
ХДУ м. Херсон, квітень 2015

На заняттях хору студенти знайомляться з кращими зразками народної творчості, творами класичної спадщини, зразками духовної музики, дитячими піснями, творами сучасних композиторів. Виконуючи таки твори, передаючи їх зміст, учасники хору  виявляють своє ставлення до того, про що вони співають, а це, в свою чергу, поглиблює думки і почуття, які викликаються співом.

хор2Конкурсний виступ — ХІ «Золотий Орфей»
м. Кіровоград, квітень 2013

Репертуар колективу різноплановий, він включає в себе зразки світової класики, духовної музики, обробки народних пісень, твори сучасних авторів. У виконанні використовуються сценічні рухи, хлопки, шумові ефекти та інструменти, додаткові елементи хорових костюмів.

13За період з 2009 по 2013 роки Зразковий хоровий колектив «Мелодика» був постійним учасником обласних хорових фестивалів «На крилах творчості», «Жайвір степу», «Пісенне розмаїття», «Весняні дзвіночки» (де брали участь кращі хорові колективи Херсонської області); у квітні 2013 року колектив брав участь у VIІ Регіональному Фестивалі художньої творчості «Тарасова криниця» та отримав Диплом ІІ ступеню; також у квітні 2013 року у І обласному хоровому конкурсі «Maestoso» колектив отримав звання Лауреату І ступеню; у 2011 та 2013 роках Зразковий хоровий колектив «Мелодика» був учасником Х та ХІ Всеукраїнського хорового конкурсу «Золотий Орфей» в м. Кіровограді та отримав звання Лауреату конкурсу та  Бронзовий Диплом.

CQm0_Rrd2P8Участь у Всеукраїнському телемарафоні «Ми є народ, якого не здолати» (ТРК «Скіфія» м. Херсон) 17.09.2014

Зразковий хоровий колектив «Мелодика» є постійним учасником заходів коледжу, району, міста: День вчителя,

День студента, Батьківський день, Ювілейні концерти до річниць коледжу, Новорічні свята, День закоханих, Міжнародний жіночій день, Свято Перемоги, Свято Останнього Дзвоника, Огляд колективів художньої самодіяльності та інші. Неодноразово з хором у якості соліста виступала директор коледжу Маргарита Климович.

IMG_7987Участь у зйомках ТРК «Скіфії» музичного фільму «Майстерня чудес» 24.12.2014

хор1

Виступ на концерті "Дж.Б.Перголезі «Stabat Mater" 2015 рік

хор3Концерт до Дня вчителя, жовтень, 2013 рік

Comments are closed.