Студія зображувального мистецтва “Палітра”

ц2З-поміж різних видів мистецтва образотворче є унікальним у розв'язанні завдань як художнього, так і особистого розвитку, громадського і духовного становлення підростаючого покоління. Це зумовлене не тільки природою сприймання образотворчого мистецтва, а й тим, що образотворча діяльність становить одну з найдоступніших і емоційно-захоплюючих форм творчості.

Основна мета роботи студії «Палітра», керівник Ольга Олександрівна Барковська, спеціаліст вищої категорії.
– розвивати творчі здібності студентів, їх естетичні смаки і розширити їх інтелектуальний та духовний рівні на основі вивчення культурної спадщини українського народу та народів світу, що допоможуть всебічно та раціонально підготувати студента до життя та творчої діяльності в умовах сьогодення.

Заняття з образотворчого мистецтва спрямовані на те, щоб дати можливість відчути та зрозуміти природу, явища навколишнього середовища, відчути красу реального світу.IMG_4066 (Копировать)

Головні завдання студії:

1. формування знань про образотворче та декоративно-прикладне мистецтво його історію та роль у житті людини;

2. розвиток здібностей щодо продуктивної художньої творчості, вміння створити художній образ, композицію за допомогою різних видів художніх технік живопису;

3. поглибити знання про жанри образотворчого мистецтва та оволодіти основами художньо-образної мови і виражальними можливостями художніх матеріалів.

Програма побудування за принципом поєднання сприймання і практичної діяльності. Вона охоплює взаємозв'язані види діяльності: естетичне сприйняття мистецтва, використання різних технік, включаючи роботу на площині та в об'ємі.

Програма спрямована на формування вмінь і навичок творчої діяльності враховуючи вікові особливості учнів.

IMG_3784 [1600x1200]IMG_3785 [1600x1200]

Comments are closed.