Читаємо схожі записи:
Вітаємо нашу команду з перемогою у обласних змаганнях з баскетболу Студенти почали проходити педагогічну практику на базі волонтерського осередку… Перші кроки студентів-третьокурсників на педагогічній практиці Вітаємо Абрамович Вікторію та Мордвінову Анастасію з перемогою у Всеукраїнському… І обласна студентська конференція «Тарас Шевченко - постать крізь століття» Відбулися збори трудового колективу коледжу