Здатність до лідерства людина не отримує від народження. Цьому доводиться вчитися впродовж життя. Лідером може бути кожен з нас. Лідер – це і переможець у змаганнях, і успішний студент, і хороший керівник. Лідер- це той, хто веде за собою людей, той, на кого хочеться рівнятися. Бути лідером дуже важливо, особливо, для майбутніх педагогів.
Саме для розвитку лідерських якостей зі студентами 1 та 2 курсів представники студентської ради провели тренінг “Я-лідер” у рамках тижня студентського самоврядування.
Тренінг скадався з цікавих та корисних завдань, наприклад:
⭐ Емблема лідерства
🔒 Таємниця малювання
⛰️Дерево ідей
🏙️Місто мрій
⁉️”Я можу бути лідером тому, що…”
А головне, що студентам дуже сподобалися завдання і вони залюбки їх виконували.
Щоб зберегти своє здоров’я та здоров’я інших, були дотриманні протиепідемічні вимоги.
Останні новини

Там, де народжується мир: студентська ініціатива 21 вересня
Символічно і натхненно: 21 вересня, у Міжнародний день миру, студентська …Читати далі »
Тут мрії стають реальністю»: Анастасія Мордвінова про навчання в Бериславському фаховому педагогічному коледжі
Студентка Бериславського фахового педагогічного коледжу Анастасія Мордвінова поділилася власними враженнями …Читати далі »
День знань у коледжі: старт навчального року, підтримка та перша година спілкування в академічних групах
1 вересня у коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня знань, …Читати далі »
Instagram @berpedcoll
Архів новин






