Читаємо схожі записи:
День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Залишаємось гідними своїх героїв І обласна студентська конференція «Тарас Шевченко - постать крізь століття» Вітаємо нашу команду з перемогою у обласних змаганнях з баскетболу Семінар-практикум продовжується: День Третій Cемінар-практикум для вожатих: підсумки та нові знання Три тижні педагогічної практики в дитячих оздоровчих таборах: мій досвід та враження