Читаємо схожі записи:
І обласна студентська конференція «Тарас Шевченко - постать крізь століття» Вітаємо нашу команду з перемогою у обласних змаганнях з баскетболу Участь у Всеукраїнському флешмобі "Єднаймо душі словом Кобзаря". Інсценізація поеми "Гайдамаки" Література як стратегічний ресурс в освітній системі України. Участь у всеукраїнському… День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Залишаємось гідними своїх героїв Відбулися збори трудового колективу коледжу