Читаємо схожі записи:
День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Залишаємось гідними своїх героїв Проблеми та перспективи викладання природничих дисциплін при реалізації компетентнісно… Наш педагогічний старт в літній період. Семінар-практикум: День Перший. Вітаємо студентів, переможців обласного конкурсу декоративно-прикладного мистецтва Вітаємо Ганну Засімську з перемогою у І Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького… Література як стратегічний ресурс в освітній системі України. Участь у всеукраїнському…