Читаємо схожі записи:
Наш педагогічний старт в літній період. Семінар-практикум: День Перший. Cемінар-практикум для вожатих: підсумки та нові знання Новини з освітнього фронту: Перший день педагогічної практики у дитячих оздоровчих таборах Проблеми та перспективи викладання природничих дисциплін при реалізації компетентнісно… Семінар-практикум продовжується: День Третій Література як стратегічний ресурс в освітній системі України. Участь у всеукраїнському…