![dl87ibigsHA](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2014/10/dl87ibigsHA-300x200.jpg)
Дякуємо студентам та працівникам Бериславського педагогічного коледжу,які допомогли зібрати кошти для бійців батальйону «Айдар», щоб їм було тепліше не лише воювати, а й на серці. Всього за півтора тижня ми зібрали 867 гривень! Люди, ви чудові!
![altai_big](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2014/10/altai_big-300x225.jpg)
На ці кошти придбано 1 пару зимового взуття, 3 географічних карти, 2 пари термошкарпеток та термос.
![au870](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2014/10/au870-300x270.jpg)
Скоро відправляємо нову партію допомоги в АТО.
Просимо всіх небайдужих, допоможіть. Тільки разом ми сила!
Ми разом зі своїм військом!
![IMG_20141026_183238-1](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2014/10/IMG_20141026_183238-1-181x300.jpg)