У книгах тайни мудреців великих,
Щоб не прийшло запізно каяття,
Бібліотеко, збережи навіки
Безцінний скарб оцей від забуття!
![IMG_8394](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2014/10/IMG_8394-300x225.jpg)
![IMG_8398](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2014/10/IMG_8398-136x300.jpg)
Указом Президента України від 14.05.1998 року 30 вересня проголошено Всеукраїнським Днем бібліотек. Бібліотека Бериславського педагогічного коледжу імені В. Ф. Беньковського відзначила цей день святковою лінійкою, яку підготувала працівник бібліотеки Герінг-Скворцова С. П. Ведучими на лінійці були студенти 133 гр.: Заіченко Валерія, Мельниченко Вікторія, Кучерук Олександра. Пісні у виконанні студенток Кучерук Олександри 133 гр., Перепелиці Альони 143 гр., Манюк Богдани 143 гр., Кобельчук Юлії 122 гр. не залишили байдужими нікого із присутніх. А вікторина , проведена наприкінці заходу, була цікава і захоплююча як для студентів, так і для викладачів.
Зі святом, Вас, шановні бібліотекарі! А для вас, читачі, завжди відкриті двері бібліотеки!