11 лютого 2001 року, рівно п’ятнадцять років тому, у святковій розважальній програмі до Дня закоханих вперше прозвучав виступ учасників вокальної студії «Колорит», а в 2008 році вона вже отримала звання Зразкової, яке з честю підтвердила у 2013 році.
![T7DFlwVDGc](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2016/02/T7DFlwVDGc-1024x672.jpg)
Особливо щиро звучать у виконавців рідні, українські пісні, тому на регіональному фестивалі “Тарасова криниця”, який проходить щорічно серед педагогічних навчальних закладів Південного регіону України, багато років поспіль студійці тримають першість у номінації “Український вокал”.
Від учасників студії та її беззмінного керівника Галини Миколаївни Манюк у цей святковий день звучать слова подяки адміністрації коледжу і особливо директору Климович Маргариті Володимирівні за розуміння, співпрацю, творчі поради та моральну підтримку.
Студенти-випускники Зразкової вокальної студії «Колорит»! Ми вас пам’ятаємо, любимо і завжди чекаємо в гості!