![b](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2016/04/b.jpg)
На початку заходу директор коледжу Маргарита Климович наголосила студентам про про необхідність створення блогу в мережі Інтернет, для можливості розміщення методичних матеріалів для публічного доступу, а також спілкуватися як зі своїми майбутніми учнями, так і з колегами. Окрім того, зазначила директор, учитель повинен постійно самовдосконалюватися роблячи записи у блозі: розвивати вміння висловлювати власні думки письмово; розширювати професійний світогляд, читаючи новини педагогічного блог-ком’юніті; використовувати новітні веб-інструменти,
Продовжили виступ директора викладачі, які познайомили студентів з вимогами та технічними аспектами його створення.