У коледжі відзначили День Гідності і Свободи

“Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи”, – такими словами у коледжі розпочалася лінійка, присвячена відзначенню Дня Гідності та Свободи.

Ми зібралися тут також, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Ми з вами вшановуємо пам’ять героїв різних історичних подій: Голодомор 1932-33рр, Битва під Крутами, Бабин Яр. Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії і водночас пам’ятної події для нашої країни. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

Пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання. Також на лінійці прозвучали пісні у виконанні зразкового хору «Мелодика».

Аби віддати шану світлій пам’яті тих, хто віддав життя задля кращого майбутнього своєї Батьківщини, студентська молодь коледжу взяла участь у тематичному зібранні “Революція Гідності, охрещена кров’ю…” до Дня Гідності та Свободи України у районному Будинку культури м. Берислав.

Обсуждение закрыто.