Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

 1. Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»  має на меті підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.
 2. Організатором конкурсу є Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя.
 3. У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.
 4. Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.
 5. Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2017 р. Протягом грудня 2017 – січня 2018 р. журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2017 р.
 6. До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .avi.
 7. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.
 8. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.
 9. Авторський текст виконується українською мовою.
 10. До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc анкету (див. додаток).
 11. Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.
 12. При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.
 13. Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net.

ПОЛОЖЕННЯ ТА АНКЕТА УЧАСНИКА ЗАВАНТАЖИТИ

Comments are closed.