Вітаємо команду дівчат з І місцем у змаганнях з легкої атлетики серед ВНЗ Херсонської області

24 квітня 2018 року на стадіоні «Кристал» м. Херсон відбулися змагання з легкої атлетики в залік студентських спортивних ігор Херсонської області 2017 – 2018 навчального року.

В змаганнях брали участь студенти вищих навчальних закладів типу: коледж, технікум до програми яких були включені: біг 100 м, 200м, 400м, стрибки у довжину, естафета 4 х 100м у дівчат та біг 100м, 200м, 400м, 800м, стрибки у довжину, естафета 4 х 100м у юнаків.
Збірна команда нашого навчального закладу була представлена кращими легкоатлетами, які посіли призові місця першості коледжу з легкої атлетики.
Вдало виступила на цих змаганнях команда дівчат в складі: Козуб Софія (І місце, біг 100м),
Козуб Анастасія (ІІ місце, біг 100м), Кулікова Таїсія (біг 200м), Коваль Юлія (І місце, біг 200м)
Баєва Валентина (ІІ місце, біг 400м), Скачко Маргарита (біг 400м), Мошта Яна (стрибки у довжину), Любар Ірина (4 місце, стрибки у довжину), Мошта Яна, Коваль Юлія, Кулікова Таїсія, Козуб Софія (І місце, естафета 4 х 100м).

У загально-командному заліку дівчата  посіли І місце та стали ЧЕМПІОНАМИ Херсонської області.

Команда юнаків виступила в складі: Лозіцький Олександр ( біг 100м), Попеску Євген (біг 100м)
Алказ Денис (біг 200м), Савчин Денис (ІІ місце, біг 200м), Сєряков Дмитро (біг 400м), Коломоєць Олександр (біг 400м), Кучкаров Володимир (біг 800м), Міняйло Артем (біг 800м)
Свалов Володимир (стрибки у довжину), Коломієць Дмитро (стрибки у довжину), Алказ Денис, Лозіцький Олександр, Попеску Євген, Сєряков Дмитро (ІІІ місце, естафета 4 х 100м).
У загально-командному заліку юнаки нажаль поступились командам Херсонського морського коледжу вищого навчального закладу «Херсонська державна морська академія», Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного технічного університету, Скадовського технікуму державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» та посіли четверте місце.

Наші вітання чемпіонам та призерам змагань!

Предметно (циклова) комісія викладачів фізичного виховання вдячні директору коледжу Маргариті Володимирівні Климович за підтримку команд і її особистий вклад в розвиток студентського спорту.