19 квітня 2018 року на базі коледжу було проведено обласне методичне об’єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.
На початку заходу викладачів привітала зі вступним словом голова обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Херсонської області Кайдаш Ж.С.
Теоретична частина включала наступні питання:
- Підготовка студентів загальноосвітнього циклу до здачі державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. (Жукова Ю.В., спеціаліст ІІ категорії)
- Створення штучного мовного середовища як шлях формування професійної комунікативної компетентності майбутнього педагога. (Кайдаш Ж.С., спеціаліст вищої категорії)
- Обговорення та затвердження плану роботи ОМО викладачів іноземної мови на 2018-2019 н. р.
- Підведення підсумків роботи методичного об’єднання та оголошення результатів олімпіади з англійської мови серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.
- Активізація розумової діяльності студентів в умовах інтерактивного навчання на заняттях англійської мови. (Ісаєва Наталія Василівна, спеціаліст І категорії)
Практична частина.
- Тренінг «Створення штучного мовного середовища як один із шляхів формування освіти для демократичного громадянства». Климович М.В., Соколкова О.В., Пирожок Г.Ю., Кайдаш Ж.С.
Для учасників обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Херсонської області був проведений тренінг «Створення штучного мовного середовища як один із шляхів формування освіти для демократичного громадянства».
Тренінг провели Климович М.В., Соколкова О.В., Пирожок Г.Ю., Кайдаш Ж.С. у рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»
Під час тренінгу були проведені вправи “Світове кафе” , (Ж.С. Кайдаш) “Земний шар(букет квітів)”, (О.В. Соколкова) та “Доповни речення”на тему “Створення штучного мовного середовища як один із шляхів формування освіти для демократичного громадянства”. (М.В. Климович)
Результат виявився набагато продуктивнішим, ніж можна було собі уявити. Це технічно нескладний, проте напрочуд ефективний метод створення діалогу. Акцент зроблений на спілкуванні між учасниками і на продукуванні нових думок та ідей. То була розмова про суть справи в неофіційній обстановці.
Викладачі предметно(циклової) комісії іноземної мови виносять подяку директору коледжу Климович Маргариті за підтримку та організацію у проведенні методичного об’єднання.