Коледж став відокремленим структурним підрозділом Херсонського державного університету. Рішення Уряду

Уряд прийняв рішення щодо реорганізації комунального вищого навчального закладу “Бериславський педагогічний коледж імені В. Ф. Беньковського” Херсонської обласної ради і Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради. Документом передбачене приєднання цих закладів до Херсонського державного університету з утворенням на їх базі відокремлених структурних підрозділів зазначеного університету.

Здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються в реорганізованих закладах освіти, продовжують навчання у відокремлених структурних підрозділах Херсонського державного університету.

Рішення прийняте з метою оптимізації мережі закладів освіти.

Також про це повідомив у Фейсбук народний депутат України Олександр Співаковський:
«Надалі зазначені навчальні заклади будуть називатися Бериславський педагогічний коледж імені В. Ф. Беньковського Херсонського державного університету та Генічеське медичне училище Херсонського державного університету відповідно.
Студенти реорганізованих закладів вищої освіти державної форми власності продовжують навчання у відокремлених структурних підрозділах Херсонського державного університету.


Хочу від себе особисто та від колективів Херсонського державного університету, Бериславського педагогічного коледжу імені В. Ф. Беньковського Херсонського державного університету та Генічеського медичного училищя Херсонського державного університету висловити слова великої вдячності Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, Міністру освіту і науки України Лілії Гриневич та кожному члену Уряду за підтримку такого рішення Уряду.


Варто зазначити, що ми перші та єдині в Україні, хто пройшов весь шлях від рішень трудових колективів навчальних закладів, рішення Херсонської обласної ради, рішення Уряду про передачу комунального вищого навчального закладу «Бериславський педагогічний коледж імені В. Ф. Беньковського» Херсонської обласної ради та Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради з комунальної до державної форми власності і сьогодні було прийняте останнє урядове рішення про передачу навчальних закладів до Херсонського державного університету з утворенням на його базі відповідних відокремлених структурних підрозділів ХДУ.
Це визначальна подія на освітньому просторі Херсонської області, так як, ми практичними кроками створюємо потужний освітній холдинг на Херсонщині і показуємо приклад іншим регіонам

Освітній холдинг – це простір в якому реально можна створювати власну освітню траєкторію. Освітній холдинг – це майданчик капіталізації людини!

Щиро переконаний, що інвестування в освіту – це інвестування в майбутнє, інвестування в людину! Дякую всім за підтримку!», – йдеться у дописі.

Comments are closed.