Сьогодні, 10 жовтня 2019 року коледж взяв участь у наймасштабнішому патріотичному флешмобі до Дня захисників України, який назвали “БПК у серці України”.
Студенти та викладачі прийшли у коледж у вишиванка та утворили велике серце разом із жовто-блакитним стягом, що зайняв все подвір’я коледжу. Відеоверсію флешмобу дивіться у неділю в передсвятковому випуску BPC NEWS о 20:00.
_______________________________________________
#bpcbpc #БПКУСЕРЦІУКРАЇНИ #деньзахисникаукраїни #флешмоб #серцеукраїни #bpcnews #news
![](https://scontent.fmpw1-1.fna.fbcdn.net/v/t15.5256-10/72820016_2422633544452766_6727753724413870080_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQnMEAy0y4fw_d1lMXEvtPIHr0D7qztAQLaBJuyvTyE14y1DWCVL7oyNdT5zIhIO0y4&_nc_ht=scontent.fmpw1-1.fna&oh=0ea39f0ebc443af6c00e51b0b7c8000c&oe=5E1A4611)