День студента у коледжі як “День навпаки”

Сьогодні, 18 листопада 2019 року, у коледжі відзначили Міжнародний день студента. І уже традиційно, ідея директорки Маргарити Климович святкувати  День студента як “День навпаки” не тільки прижилася, а й знаходить  нових та нових прихильників.

Бажаючих стати на один день директором, адміністраторами, викладачами з кожним роком стає все більше. Але студентська рада затвердила кандидатури найбільш підготованих студентів. Ілля Поляков, студент 132 групи, президент студентського самоврядування виступив сьогодні у ролі директора.
“За цілий день я побачив справжню роботу керівника і зрозумів, що бути ним – це велика відповідальність. Дякую Маргариті Володимирівні за ті поради та настанови, які вона мені надавала протягом дня” – поділився враженням Ілля. 
Кожен із членів адміністрації коледжу отримав на цей день свого дублера.  На адміністративній нараді, яка відбулася сьогодні, були присутні члени адміністрації й дублери, які заміняли їх протягом дня та вникали в усі справи коледжу.
Піднімалися дуже серйозні  питання щодо успішності студентів, відвідування занять та роботу комісій студентської ради коледжу. 

У кінці дня всі адміністратори-дублери із полегшенням видихнули та прокоментували роботу нашої адміністрації: “Це насправді тяжка праця – керувати коледжем. У директора, у кожного з адміністраторів дуже багато роботи, вони потребують нашої підтримки та допомоги!”

Підсумком дня стали змагання, які підготували викладачі ЦК фізичного виховання, де у різноманітних конкурсах показували свою фізичну підготовку як викладачі так і студенти. Перемогла, звісно – дружба.

 

Comments are closed.