Взаємодія в дії. Розширене засідання деканату педфаку ХДУ та адміністрації коледжу

Сьогодні, 3 грудня, на педагогічному факультеті Херсонського державного університету відбулося розширене засідання деканату. Захід відбувся з метою оптимізації спільної діяльності педфаку ХДУ з Бериславським педагогічним коледжем ім. В. Ф. Беньковського. 

У роботі розширеного засідання взяли участь представники адміністративної ланки ХДУ та адміністрації коледжу.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив, що вперше за історію Херсонського державного університету проведено вертикальну інтеграцію та розширено освітній простір для студентів. «Ми розглядаємо наш університет як корпорацію по обслуговуванню освітніх процесів, які дозволяють студентам будувати власну освітню індивідуальну траєкторію», – наголосив очільник вишу. Також він висловив сподівання на плідну співпрацю між двома навчальними закладами. «Наші студенти мають можливість бути дотичними до будь-яких подій, які відбуваються на майданчику або ХДУ, або педколеджу. Наша родина стала більшою, а це нові можливості для студентів», – підкреслив Олександр Співаковський.

Декан педагогічного факультету ХДУ Любов Петухова зазначила, що факультет та Бериславський педколедж починають працювати в іншому форматі: «Сьогодні ми вирішили зробити ще один крок до подальшої співпраці. Пишаємося, що ми разом і упевнена, що співпраця між викладачами та студентами має зміцнюватися»

Тож у ході засідання деканату представники двох навчальних закладів розповіли про свою діяльність. А надалі на усіх чекав святковий дебют першокурсників, який вперше відбувся за участі молоді ХДУ та Бериславського педколеджу.

Прес-центр ХДУ

Comments are closed.