У коледжі  підбито підсумки вступної кампанії на основі БЗСО

 
Директор Бериславського фахового педагогічного коледжу імені В.Ф.Беньковського ХДУ Андрій Костюк розповів про тривалість першої хвилі вступу й про найбільш затребувані спеціальності: «Уже тривалий час найбільш популярною залишається спеціальність «Початкова освіта», зокрема, додаткова спеціалізація «Вчитель початкових класів з правом викладання іноземної мови». Саме на неї надійшла найбільша кількість заяв від вступників». Також Андрій Михайлович додав, що цьогоріч виявилися охочі вступити на нову спеціалізацію «Вчитель початкових класів та асистент вчителя», яка була запроваджена за запитами закладів освіти. 

 За словами директора, коледж вже має потужні педагогічні родини, адже вступають діти випускників, які наразі працюють педагогами.  

З 1 серпня стартує друга хвиля вступної кампанії для вступників на базі повної загальної середньої освіти та інших категорій вступників. Для таких коледж пропонує спеціальність «Дошкільна освіта» (денна та заочна форма навчання) та спеціальність «Початкова освіта» (денна форма навчання). Прийом заяв почнеться уже з 13 серпня. Державне замовлення на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти становить 25 місць.

«Вступна кампанія у закладі буде тривати до 13 жовтня у дві хвилі прийому заяв та документів на заочну форму навчання. Ми сподіваємося забезпечити реалізацію усіх дедлайнів та етапів з чітким дотриманням рекомендацій МОН та МОЗ як в офлайн, так і онлайн режимах», – прокоментував директор Андрій Костюк.

Пресцентр ХДУ

Comments are closed.