Відбувся перший етап марафону з української мови імені Петра Яцика

З 26 по 28 лютого на платформі HUMAN відбувся перший етап марафону з української мови імені Петра Яцика.

У ньому взяли участь і студенти БФПК ХДУ.
Як відомо, у зв’язку із загостренням епідемічної ситуації всеукраїнські учнівські конкурси та олімпіади було дозволено проводити лише в дистанційному форматі. Тому організатори Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2021 році вирішили надати можливість усім охочим учням і студентам перевірити свої знання з української мови в такому форматі.

Тим більше, що саме у 2021 році виповнюється сто років від дня народження філантропа Петра Яцика.
«У непростий час, коли українська нація захищає свою єдність та незалежність в умовах російської збройної агресії, коли пандемія не відступає, онлайн-марафон із популяризації української мови об’єднує учнів та студентів усіх регіонів України, маленьких сіл і міст-мільйонників. Цей конкурс є важливою суспільною ініціативою. Адже мова консолідує націю, державу, народ», – підкреслили важливість проведення конкурсу в пресслужбі Ліги українських меценатів.
Марафон триватиме ще 3 тижні і складатиметься ще з трьох етапів:
ІІ тиждень – з 14 години 05 березня до 14 години 07 березня;
ІІІ тиждень – з 14 години 12 березня до 14 години 14 березня;
ІV тиждень – з 14 години 19 березня до 14 години 21 березня.
Упродовж кожного з етапів учасники мають пройти тестові завдання на платформі HUMAN, які автоматично надсилаються та перевіряються.

На наступні етапи переходять лише ті учасники, які виконали завдання у зазначений термін, а саме, з 14 години п’ятниці до 14 години неділі.
«Аби провести змагання кращих знавців української мови, було вирішено надати перевагу онлайн-формату. У контексті цифровізації освіти в Україні, що активно впроваджується, онлайн-формат дозволяє охопити більшу учнівську аудиторію. Ще одна безперечна перевага – виконання тестових завдань.

Наші «марафонці» зможуть швидко виконати завдання, а система – визначити правильні відповіді», – прокоментувала подію начальник відділу організації масових заходів та інформаційно- аналітичної роботи ІМЗО Олена Артеменко.
Завдяки проведенню марафону в дистанційному форматі на сайті HUMAN є можливість стежити за його етапами та динамікою в режимі реального часу. Зокрема, конкурсанти зможуть відстежувати, з якою кількістю учасників вони змагаються на певному етапі у своїй категорії.
Після завершення всіх етапів буде сформована рейтингова таблиця на основі сумарних балів конкурсантів за всі завдання. За допомогою цієї таблиці будуть визначені переможці марафону.
Призери марафону отримають дипломи та можуть бути відзначені преміями МБФ «Ліга українських меценатів». Призери визначатимуться з числа учасників, які виконали завдання всіх чотирьох етапів, набрали найбільшу кількість балів та посіли 1–3 місця у співвідношенні 1:2:3.

Comments are closed.