Професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля» відзначається в останню неділю вересня – тому, викладачами дошкільних дисциплін було організовано та проведено інформаційний захід присвячений Дню дошкілля, метою якого є популяризація професії вихователя. До привітань приєднався заклад дошкільної освіти №3 “Теремок”, створивши відео-ролик з привітаннями від вихованців садку, а також надали чудові малюнки дітей для виставки у коледжі. ![🖼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4e/1/16/1f5bc.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🖼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4e/1/16/1f5bc.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3f/1/16/1f4e8.png)
![🎊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/1f38a.png)
![😘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t75/1/16/1f618.png)