В рамках превентивного виховання з метою профілактики було проведено цикл зустрічей студентів коледжу з старшим інспектором ювенальної превенції Бериславського відділу поліції Теслею Олександром Віталійовичем.
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/20210914_1104577976706608757513380.jpg)
З студентами І та ІІ курсу були обговоренні такі теми: «Правопорушення серед неповнолітніх», «Адміністративні та кримінальні правопорушення», «З якого віку неповнолітні притягуються до відповідальності», «Як вберегти себе від протиправних дій зловмисників», «Протидія торгівлі людьми та насилля у сім’ї».
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/20210914_11064111690229321746383.jpg)
Бесіда була змістовною і конструктивною, проведена зустріч неодмінно спонукала студентів замислитись над своїм майбутнім, адже лише від них та їхніх вчинків залежить подальше життя.
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/20210914_1108252875632180597752694-scaled.jpg)