Читаємо схожі записи:
Вітаємо нашу команду з перемогою у обласних змаганнях з баскетболу Відбулось засідання методичної ради Викладачі та студенти коледжу змагалися у інтелектуально-розважальній вікторині на… Студенти почали проходити педагогічну практику на базі волонтерського осередку… Вітаємо з Міжнародним жіночим днем! І обласна студентська конференція «Тарас Шевченко - постать крізь століття»