Читаємо схожі записи:
Вітаємо наших талановитих майстринь з переможними І місцями! Студенти презентували віртуальні подорожі містами Херсонщини Віртуальні екскурсії визначними місцями Європи Вітаємо Корибут Діану та Абрамович Вікторію з перемогою у ІІ Всеукраїнському багатожанровому… Відбулось засідання стипендіальної комісії Почалася навчально-польова практика для студентів ІІ курсу спеціальності "Початкова освіта"