Читаємо схожі записи:
Вітаємо нашу команду з перемогою у обласних змаганнях з баскетболу Відбулось засідання методичної ради Викладачі та студенти коледжу змагалися у інтелектуально-розважальній вікторині на… Вікторина до Міжнародного дня рідної мови День піци та День Святого Валентина. Вчимо школярів гуртуватися та допомагати один одому «День безпечного Інтернету». Студентки-практикантки вчили учнів безпечного поводження в Інтернеті