На порядку денному розглянули важливі питання:
- Про підсумки роботи обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури за 2021-2022 н.р. Методичні рекомендації щодо викладання української мови та літератури у закладах фахової передвищої освіти на 2021-2022 н.р.(Шабанова Т.В., голова обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури Херсонської області).
- Аналіз роботи викладачів Херсонської області щодо підготовки здобувачів освіти до здачі ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури у 2021 році.
- Інклюзивна освіта як вимога часу у закладах фахової передвищої освіти.
- Розвиток творчого потенціалу та мовленнєвої компетентності студентів шляхом впровадження інноваційних технологій навчання. (Хищенко Тетяна Іванівна – ВСП «Новокаховський політехнічний коледж Державного університету «Одеська політехніка»).
- «Перспективи контенту сучасної української літератури в освітній програмі закладу фахової передвищої освіти» (презентація авторської програми). Колеснікова Валентина Костянтинівна (КЗ «Херсонський фаховий коледж культури і мистецтва» Херсонської обласної ради).
- Обговорення та затвердження проєкту Положення конкурсу-захисту творчих робіт, присвячених 165 річниці від дня народження І.Я.Франка серед студентів закладів фахової передвищої освіти.
- Розгляд методичних розробок викладачів обласного методичного об’єднання та надання рецензій та рекомендацій до друку (Спіцина Тетяна Іванівна – Херсонський морський фаховий коледж рибної промисловості, «Буктрейлер як новітня технологія вивчення української літератури»).
30 учасників (викладачів української мови та літератури) з 17 закладів фахової передвищої освіти Херсонської області обговорили важливі питання: як організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати студентів.