Шановні колеги, студенти та співробітники коледжу!
З Днем Чудотворця Небесного, з Днем святого Миколая! Миру, добра, затишку вашим родинам. Здоров’я, процвітання вам і вашим близьким. Нехай святий збереже від всього поганого, подарує радість і поселить любов у ваших серцях!Нехай це свято вселить в вас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує вам віру у виконання ваших найзаповітніших бажань! Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить ваші серця радістю за молитвами Святого Миколая!
З повагою директор
Андрій Костюк
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2021/12/png_20211218_185909_0000.png)