![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2021/12/img_20211224_210628_4143270845887698021469.jpg)
23 грудня діти працівників Бериславського фахового педагогічного коледжу поринули у справжню казку й відправилися шукати Снігову Королеву та чарівний пилок для саней Діда Мороза разом з головними героями дитячої вистави “Новорічні пригоди Посіпак”.
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2021/12/img_20211224_210615_9864813371633149750394.jpg)
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2021/12/img_20211224_210650_271666759055267170806.jpg)
Дякуємо справжнім чарівникам: директору коледжу Андрію Костюку, об’єднаній профспілковій організації працівників і студентів Бериславського фахового педагогічного коледжу ХДУ, організаторам та акторам за подарований новорічний настрій і незабутні емоції
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2021/12/img_20211224_210624_0367363253460972766039.jpg)