![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2022/01/20220117_153027_00006111944005603609979.png)
Читаємо схожі записи:
Увага! Змінилася офіційна електронна пошта закладу Вітаємо Корибут Діану та Абрамович Вікторію з перемогою у ІІ Всеукраїнському багатожанровому… Перші кроки студентів-третьокурсників на педагогічній практиці «День безпечного Інтернету». Студентки-практикантки вчили учнів безпечного поводження в Інтернеті Три тижні педагогічної практики в дитячих оздоровчих таборах: мій досвід та враження Моя пробна практика в ЗДО "Промінчик"