Сьогодні (10.02) студенти 👩🎓 222 групи Ольга Дирдіна, Марія Шевченко, Наталя Семчишина та Єлизавета Мошта спеціальності 012 Дошкільна освіта 🛎 на пробній педагогічній практиці спостерігали за показовим заняттям з розвитку мови📚 та взяли участь у майстер класі 💯 з ліплення вареників – української національної страви 🥟🥟 🥟
📍 Дякуємо за неймовірні враження та смачні варенички 🥰
Вихователь: Ольга Карпенко
Методист: Анастасия Грибовская
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2022/02/FB_IMG_1644523210108-1024x768.jpg)
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2022/02/FB_IMG_1644523211800-1024x768.jpg)