Практична педагогічна робота з дітьми в очному режимі дуже важлива, тому коледж намагається постійно бути у співпраці з волонтерськими організаціями Бериславської громади, які забезпечують підтримку та дозвілля дітей.
11 січня 2024 року у місті Кривий Ріг урочисто відкрився дитячо-молодіжний осередок «Бериславський вулик УГКЦ» для внутрішньо-переміщених дітей Бериславської громади.
Перший плідний день співпраці. Позитивні емоції, гарний настрій. Далі буде…..
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/ii-1024x1024.jpg)