Пройшов обласний семінар – практикум

Обласний семінар–практикум за темою:

«Вокально – педагогічна діяльність в системі сучасного вокально – хорового мистецтва».

IMG_7257Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, з метою вдосконалення навчально – виховної роботи гуртків, студій з музичного та вокально – хорового жанрів 18 лютого 2014 року  Бериславським педагогічним коледжем  спільно з Херсонським державним будинком художньої творчості було проведено  обласний семінар – практикум за темою: «Вокально – педагогічна діяльність в системі сучасного вокально – хорового мистецтва». До участі у семінарі було запрошено керівників гуртків, студій з музичного та вокально-хорового мистецтва позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладів області.

       На семінар прибули керівники вокальних колективів Центру позашкільної роботи Херсонської обласної ради, Новокаховського будинку дитячої творчості, Новокаховського вищого професійного училища, Білозерського та Голопристанського Будинків дитячої та юнацької творчості,  Чорнобаївського міжшкільного виробничого комбінату, а також вчителі музики з Каховської гімназії, Роздольненської, Дніпрянської, Дудчанської, Білозерської, Дар’ївської, Федорівської, Токарівської, Новотягинської  загальноосвітніх шкіл. Не пропустили захід і колеги з Бериславської ЗОШ №3.

Багато хто з гостей був у коледжі уперше, тож   для них було організовано екскурсію по навчальному закладу.

IMG_7254Всіх учасників семінару щиро привітала  Заслужений працівник освіти,  кандидат педагогічних наук, директор коледжу Климович Маргарита Володимирівна. Адже саме з її ініціативи було створено  Зразковий хор «Мелодика», всі вокальні жанри об’єднано у Зразкову вокальну студію «Колорит».

Ще однією приємною подією дня було вручення  Дипломів Херсонського  державного будинку художньої творчості  за вагомий внесок у розвиток і популяризацію  вокального мистецтва та з нагоди підтвердження  звання «Зразковий  художній колектив» керівнику хору «Мелодика» Богун З.Ю. ,  керівнику вокальної студії «Колорит» Манюк Г.М. ,  а також керівнику гуртка «Умілі руки» Ліляновій І.А., чий гурток отримав звання «Зразковий художній колектив» уперше.

IMG_7207

 

Програмою семінару  було передбачено лекції та майстер – класи провідних фахівців області з вокального жанру.

 

IMG_7209

Присутні уважно слухали евристичну лекцію «Вокально-педагогічна творчість як передумова виконавської діяльності співака», яку підготувала Манюк Г.М., брали активну участь у роботі майстер-класів «Вокально-хорова діяльність учасників хорового колективу з урахуванням сучасних тенденцій» (Богун З.Ю.),

 

IMG_7210

«Початкова робота над строєм у творах a cappella» (Манюк Г.М.), «Основні принципи роботи естрадного співу  в вокальному колективі» (керівник зразкового художнього колективу «Дебют»  Херсонського центру позашкільної роботи Ткач А.В.).

 

 

А щоб створити  атмосферу творчості та взаєморозуміння була використана інтерактивна гра «Енергізатор».

IMG_7221

 

Справжнє захоплення викликав у слухачів майстер-клас з елементами інтерактивних технологій  «Методика роботи та процес створення сучасного естрадного вокального колективу»,  що підготував та провів Ігор Корчагін. За результатами роботи  було створено експромтом  вокальний колектив  наших гостей, учасників майстер-класу,  «Superstar».

 

Закінчилася зустріч концертною програмою вихованців творчих колективів Бериславського педагогічного коледжу.

IMG_7225Зразковий хор “Мелодика”, керівник Богун З. Ю.

IMG_7260 2Зразкова студія “Колорит”, керівник Манюк Г. М.

IMG_7241Шоу-група “GOLD”, керівник Корчагін І. В.

Але найгучніші оплески зірвала новостворена група «Superstar» з піснею «Старый клен» на новий лад.

IMG_7246

Comments are closed.