16 квітня 2014 року в Бериславському педагогічному коледжі було проведено засідання методичного об’єднання завідуючих кафедрами, керівників фізичного виховання, голів спортивних клубів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації Херсонської області.
![IMG_8742 - копия](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2014/04/IMG_8742-копия-300x200.jpg)
На засіданні обласного методичного об’єднання розглядалися такі питання:
– «Сучасні підходи до вдосконалення спортивно-масової та фізкультуро-оздоровчої роботи у вищих навчальних закладах» – виступ директора Бериславського педагогічного коледжу Климович Маргарити Володимирівни.
– «Зміст і форми діяльності предметної комісії та спортивного клубу «Юність» Бериславського педагогічного коледжу» – доповідь керівника фізичного виховання і спорту Бериславського педагогічного коледжу Костюк А.М.
– «Підвищення якості викладання спеціальних предметів за рахунок використання сучасних інформаційних технологій» – виступ викладача фізичного виховання та реабілітації Бериславського педагогічного коледжу Кондратьєва О.В.
– «Підсумки роботи з фізичного виховання у ВНЗ І-ІV рівнів акредитації» – виступ начальника Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Кана Юрія Борисовича.
![IMG_8780 - копия](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2014/04/IMG_8780-копия-300x200.jpg)
![IMG_8797 - копия](https://www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2014/04/IMG_8797-копия-300x200.jpg)