Читаємо схожі записи:
Новини з освітнього фронту: Перший день педагогічної практики у дитячих оздоровчих таборах Студенти презентували віртуальні подорожі містами Херсонщини Участь в обласному марафоні "Свою Україну любіть!" Участь у Всеукраїнському флешмобі "Єднаймо душі словом Кобзаря". Інсценізація поеми "Гайдамаки" Вітаємо нашу команду з перемогою у обласних змаганнях з баскетболу "Соборність у наших серцях" - година спілкування із першокурсниками