Новорічний карнавал у коледжі

26 грудня коледж просто вибухнув різноманіттям яскравих костюмів, посмішок, танців і пісень, бо в цей день відбувся традиційний новорічний карнавал. Завчасно всі групи тягнули жереб, щоб з’ясувати, які костюми та художні номери вони повинні підготувати на свято. І фантазії студентів не було меж!
Найкращі номери, за думкою глядачів, показали:
— 212 група, де були чарівні клоунеси, каратистки, і навіть важкоатлетка Руслана, що жонглювала двома гирями по 8 кілограмів з зав’язаними очима;

— 231 група, що представила танок з ліхтариками;

— 221 група зі своїм танком сніговичків;

— 131 група — «Танцюючі ялинки»;

— 134 група — наші «зірочки».

І особливу подяку адміністрація коледжу висловлює студентам 144 та 141 групи, що знайшли час порадувати нас своєю творчістю у такий непростий для себе час — час підведення підсумків та одержання направлень на безперервну практику.
Вокальні номери у виконанні студентів Степанюка Олександра та Марчук Ірини, квартету «It’s my life», Анни Килюшик і, звичайно ж, вокальної студії «Колорит» вразили всіх.
А закінчилося свято переглядом в on-line передачі «Вечірньої студії на Скіфії», у якій Маргарита Володимирівна  розповіла про здобутки коледжу за минулий 2014 рік.

Подробиці свята — у нашому слайд-шоу.

[slideshow_deploy id=’5191′]

Обсуждение закрыто.