[slideshow_deploy id=’5429′]
Читаємо схожі записи:
Перші кроки студентів-третьокурсників на педагогічній практиці Захоплюючі моменти педагогічної практики Вікторії Козир Онлайн-виставка до Дня Державного Герба України «Творча сімʼя - моя родина і я». Творчі роботи наших студентів до Дня Єднання Вітаємо наших талановитих майстринь з переможними І місцями! День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Залишаємось гідними своїх героїв