[slideshow_deploy id=’7874′]
Читаємо схожі записи:
День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Залишаємось гідними своїх героїв І обласна студентська конференція «Тарас Шевченко - постать крізь століття» Маки пам'яті до Дня пам'яті та перемоги Студенти презентували віртуальні подорожі містами Херсонщини Інформаційний захід до Всеукраїнського дня пам’яті «кіборгів» 8 травня - День пам’яті та перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні