Читаємо схожі записи:
Новорічні сувеніри у різних техніках від наших здобувачів Вітаємо нашу команду з перемогою у обласних змаганнях з баскетболу І обласна студентська конференція «Тарас Шевченко - постать крізь століття» «Творча сімʼя - моя родина і я». Творчі роботи наших студентів до Дня Єднання "Соборність у наших серцях" - година спілкування із першокурсниками Віртуальні виставки до Великодня