Сьогодні, 9 лис
топада, в нашій державі відзначається День української мови та писемності . У Бериславському педагогічному коледжі цей день розпочався з урочистої лінійки. Метою заходу було поглибити знання студентів про роль мови у житті людини; вшанувати пам’ять славнозвісних просвітителів слов’ян – Кирила та Мефодія; розповісти про українських діячів, які сприяли розвитку української писемності та мови – І.П.Котляревського, Т.Г.Шевченка; формувати свідоме ставлення студентів до власної мови; виховувати патріотичні почуття, повагу до історичної спадщини, до видатних особистостей минулого, розвивати інтерес до вивчення мови в подальшому.
![IMG_2559 (Копировать)](https://educ.www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2015/11/IMG_2559-%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C-300x200.jpg)
Учасники лінійки наголосили на тому, що протягом кількох століть жорстоко знищувалась культура українського народу. Особливої наруги зазнала наша мова, оскільки саме вона була, є і буде коренем народу українського.
![IMG_2589 (Копировать)](https://educ.www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2015/11/IMG_2589-%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C-300x200.jpg)
![IMG_2599 (Копировать)](https://educ.www.bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2015/11/IMG_2599-%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C-300x200.jpg)
Тернистим і надзвичайно складним був шлях української мови. Але, незважаючи ні на що, українське слово живе і нині. Мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її. І це – завдання для майбутніх освітян на усе подальше життя.