Вже не вперше студенти пошуково-дослідницької комісії студради та наукового студентського товариства “Пошук” працюють в тісній співпраці з членами історико-правознавчого клубу “Феміда”. Однією з форм такої співпраці є робота лекційної групи, цього разу лекційна група знайомила студентів коледжу з історичними подіями які стались 2 роки тому.
Саме 21 листопада 2014 року П.Порошенко встановив нове свято на честь початку двох українських революції – День Гідності та Свободи України. У цей день, суспільно активні громадяни вдруге згуртувалися на київському майдані Незалежності, щоб вибороти право жити у вільній, справедливій, демократичній і заможній країні.
Протягом кількох років владні структури декларували європейський вектор розвитку України: в освітніх закладах організовувались «Євроклуби», викладались спецкурси, які орієнтували молодь на європейський вибір, активно проводились різноманітні заходи інтеграційного характеру. Коли ж у кінці листопада 2013 року за чотири дні стратегію майбутнього розвитку України було кардинально змінено, на захист своїх переконань, надій і сподівань повстало перш за все студентство, вийшовши на мирну акцію протесту.
Та чинна влада не прислухалась до голосу молодих громадян, належно не обґрунтувала причин відмови від декларованого курсу держави і вдалася до силового вирішення проблеми. Увесь світ облетіла жахлива хроніка кривавих подій у центрі Києва, коли в ніч з 30 листопада на 1 грудня 2013 року загони силових структур кийками калічили юнаків і дівчат за спробу чесно висловити свою громадянську позицію. Тоді почався новий відлік часу, коли не лише обурені батьки й викладачі підтримали молодь, а й значна частина нашого суспільства виступила, проти корумпованої влади, проти порушення прав людини, насильства, приниження і несправедливості. На жаль, мирні протести по всій Україні переросли у жорстке протистояння народних мас і владних структур, а в грудні 2013 – лютому 2014 року волелюбний порив українського народу було залито кров’ю відважних і незламних борців за права людини, за гідне життя, за європейське майбутнє України, яких вдячні співвітчизники назвали Небесною Сотнею.
Одним із перших на барикадах свободи загинув наш земляк – Сергій Нігоян, котрого наш народ вважає гідним сином України.
…Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року і Революція Гідності 2013 року. Я впевнений, що це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.…Петро Порошенко
Протягом 2014-2015 років у різних населених пунктах нашої Батьківщини десятки вулиць, алей, площ названо на честь героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів, які виборювали цілісність і незалежність України. У багатьох школах встановлено меморіальні дошки пам’яті на честь учнів-випускників, що полягли, захищаючи право українського народу жити у вільній демократичній державі.