Результати проведення предметних олімпіад. Вітаємо переможців!

22 листопада 2016 року завершився І тур предметних олімпіад у Бериславському педагогічному коледжі. В олімпіадах взяли участь 152 студента (31,1%).

Підсумки предметних олімпіади показали такі результати:

Українська мова

І курс

І місце      Остапчук Орина 113 група

ІІ місце     Омельчак Ангеліна 113 група, Ілляшенко Олена 113 група,

ІІІ місце    Посудевська Жанна 111 група, Мартинова Марія 112 група

 

ІІ курс

І місце      Грицаєнко Владислава 122 група

ІІ місце     Константинова Олександра 122 група

ІІІ місце    Мацевич Ганна 123 група, Лукомець Анастасія 123 група

 

ІІІ курс

І місце      Литвин Тетяна 133 група

ІІ місце     Бондар Каріна 133 група, Вечірко Вікторія 133 група

ІІІ місце    Білецька Діана 132 група, Стахнюк Антоніна 132 група

Математика

І курс

І місце      Нестеренко Софія 211 група

ІІ місце     Цуркан Марія 211 група

ІІІ місце   Євменова Олександра 113 група

Інформатика

І курс

І місце       Пліговка Аліна 211 група

ІІ місце      Халак Елеонора 112 група

ІІІ місце     Міняйло Артем 111 група

 

Фізика

І курс

І місце       Гінкул Анастасія 111 група

ІІ місце      Мороз Тетяна 113 група

ІІІ місце    Нестеренко Софія 211 група

Іноземна мова

І курс

І місце       не визначено

ІІ місце     Остапчук Орина 113 група

ІІІ місце    Фалєй Крістіна 113 група

 

ІІ курс

І місце       Мацевич Ганна 123 група

ІІ місце      Скірко Софія 123 група

ІІІ місце     Роженцова Анастасія 221 група, Сайченко Валентина 123 група

 

ІІІ курс

І місце        не визначено

ІІ місце      Марченко Валерія 133 група  

ІІІ місце     Килюшик Анна 133 група, Вечірко Вікторія 133 група

Методика навчання інформатики

ІІІ курс

І місце       Тертицька Юлія 143 група

ІІ місце      Вечірко Вікторія 133 група

ІІІ місце     Сьомик Марина 143 група

 

Всесвітня історія

І курс

І місце     Заремба Вікторія 112 група

ІІ місце    Мороз Тетяна 113 група

ІІІ місце   Свербілова Поліна 113 група

 

Історія України

ІІ курс

І місце     Константинова Олександра 122 група           

ІІ місце    Грицаєнко Владислава 122 група       

ІІІ місце   Козак Олександра 221 група

Основи правознавства

І курс

І місце       Свербілова Поліна 113 група

ІІ місце      Остапчук Орина 113 група

ІІІ місце       Кравчатий Олександр 111 група

Зарубіжна література

І курс

І місце         Бурикіна Владислава 211 група

ІІ місце        Омельчак Ангеліна 113 група, Пліговка Аліна 211 група

ІІІ місце       Мезіна Анна 113 група

 

Біологія

І курс

І місце        не визначено

ІІ місце       Мартинова Марія 112 група

ІІІ місце      Мороз Тетяна 113 група

ІІ курс

І місце          не визначено

ІІ місце        Лукомець Анастасія 123 група

ІІІ місце       Дехтярьова Карина 123 група

Хімія

І курс

І місце        не визначено

ІІ місце       Халак Елеонора 112 група, Свербілова Поліна 113 група

ІІІ місце      Данільченко Наталія 112 група, Міняйло Артем 111 група

 

Педагогіка (початкова освіта)

ІVкурс

І місце        Федіна Ольга 142 група, Тертицька Юлія 143 група

ІІ місце       Пилипенко Вікторія 144 група, Редько Леся 144 група

ІІІ місце      Костіна Катерина 142 група

Педагогіка (дошкільна освіта) база 9 класів

ІVкурс

І місце         Харик Альона 241 група      

ІІ місце       Знак Марина 241 група

ІІІ місце      Пастухова Тетяна 241 група

 

Педагогіка (дошкільна освіта) база 11 класів

ІІкурс

І місце       Мельниченко Лариса 222 група                    

ІІ місце      Коркішка Олена 222 група

ІІІ місце    Куліш Анастасія 222 група

Студентка 143 групи Тертицька Юлія посіла перше місце в двох олімпіадах – з методики навчання інформатики та педагогіки (початкова освіта).

Студенти Вечірко Вікторія 133 група, Мороз Тетяна 113 група посіли призові місця в трьох олімпіадах.

Призерами двох олімпіад стали студенти:

Остапчук Орина 113 група ;

Пліговка Аліна 211 група;

Нестеренко Софія 211 група;

Омельчак Ангеліна 113 група;

Халак Елеонора 112 група;

Свербілова Поліна 113 група;

Мартинова Марія 112 група;

Міняйло Артем 111 група;

Константинова Олександра 122 група;

Грицаєнко Владислава 122 група;

Мацевич Ганна 123 група;

Лукомець Анастасія 123 група.

Щиро вітаємо переможців і призерів!

Ви показали найкращий результат, дякуємо вам за вашу наполегливу працю і терпіння.

Ми пишаємось вами! Бажаємо енергії, завзяття й оптимізму, натхнення, віри та впевненості, творчих успіхів і досягнень у ІІ (обласному) етапі предметних олімпіад!

Директор коледжу

 

Комментарии закрыты