Відбувся святковий концерт присвячений Дню працівника освіти

Сьогодні, 29 вересня 2017 року в Бериславському педагогічному коледжі відбувся святковий концерт присвячений Дню працівника освіти. Концерт був насичений цікавими виступами в різних жанрах: руханка, відео привітання, стендап, гуморески, флеш-моб, танці, пісні, сценки та багато інших цікавих номерів.

Директор коледжу Маргарита Климович вітаючи студентів та викладачів з Днем працівника освіти сказала:

«Я вдячна вам за терпіння й розуміння, відданність справі і високий професіоналізм, за добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання. Нехай і надалі ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов’ю студентів. Хай ваші глибокі серця будуть, як завжди, відкритими і чесними, ваші думки — добрими, ваші справи — успішними. і святом вас, дорогі колеги!»

Викладачі співали, танцювали разом з студентами та заряджали всіх навкруги своєю активністю, драйвовістю та гарним настроєм. Цей концерт подарував всім яскраві емоції,спогади напевно на цілий рік вперед!

Студенти у своїх дописах на офіційних сторінках коледжу у соціальних мережах також привітали викладацький склад Бериславського педагогічного коледжу!


Користуючись нагодою, хочу привітати всіх викладачів та студентів коледжу з нашим професійним святом, побажати наснаги, креативності, активності та гарного настрою!

Анастасія Лукомець

Today we celebrate Teacher’s Day. My congratulations to all my teachers and groupmates. I wish you to have success of your life and inspirations ❤️I’ve always liked the atmosphere of teaching and learning which is generally created by the teacher and I’ll do my best to become a teacher who will arouse pupils’ interest by high proficiency and personality, warm and respectful relationships with pupils.
#bpcbpc #girls #mood #lessons #hashtag #teacher‘s_day #133group #loveyou #happiness

Анна Мацевич

Вітаю всіх викладачів зі святом! Натхнення Вам, творчих успіхів, злагоди, чистого неба та море позитивних емоцій! #bpcbpc #викладачі #День_вчителя #студенти #коледж #свято

Вікторія Дементєєва

Обсуждение закрыто.