Наступність у здобутті освіти в дії. Спільний захід керівництва ХДУ зі студентами-випускниками 2020 року у онлайн режимі

У рамках взаємодії Херсонського державного університету із відокремленим структурним підрозділом Бериславським педагогічним коледжем імені В. Ф. Беньковського, сьогодні, 16 квітня, у дистанційному режимі відбулася онлайн-конференція для студентів-випускників 2020 року денної та заочної форми навчання  з питань майбутнього вступу до Університету. Також до заходу долучилися батьки студентів.

У онлайн-конференції взяли участь: ректор ХДУ, професор Олександр Співаковський, декан педагогічного факультету, професорка Любов Петухова, директорка коледжу Маргарита Климович, відповідальна секретарка приймальної комісії ХДУ Наталія Воропай, член приймальної комісії ХДУ, викладач кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти, Юрій Юрчук, професорка Людмила Пермінова та викладачі коледжу.

На початку заходу Маргарита Володимирівна виступила з вітальним словом та представила учасників.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський презентував студентам Херсонський державний університет як флагман вищої освіти Південного регіону України. Зокрема, Олександр Володимирович познайомив зі структурою закладу, кількісним складом контингенту здобувачів вищої освіти разом зі структурними підрозділами педагогічним коледжем та Генічеським медичним училищем.

«Ми розглядаємо Університет як корпорацію по обслуговуванню освітніх інтересів наших студентів, тому маємо потужну матеріально-технічну базу – навчальні корпуси, гуртожитки, їдальню, власну медичну амбулаторію, басейн, сучасну бібліотеку та інші структури для забезпечення освітніх потреб студентів та викладачів» – сказав ректор ХДУ Олександр Співаковський. У підсумку ректор зазначив, що майже всі випускники Університету є працевлаштованими.

Виступ ректора продовжила декан педагогічного факультету, професор Любов Петухова, яка більш детально познайомила студентів з особливостями навчання на факультеті, кафедрами, спеціальностями та назвала переваги вступу саме на педагогічний факультет.

Наталя Воропай, відповідальна секретарка приймальної  комісії надала інформацію про особливості вступу у 2020 році для вступників з ОКР молодшого спеціаліста. Отже, для студентів пропонується вступ: на 1 курс (скорочений термін – 2 роки) та на 2 курс – 3 роки (з можливістю обрати спеціалізацію). Спеціалізації на 012 Дошкільна освіта: логопедія, дитяча психологія, музичне виховання. Спеціалізації на 013 Початкова освіта: логопедія, дитяча психологія, українознавство, основи інформатики.

Консультації з питань вступу до ХДУ у 2020 році Приймальна комісія університету проводить за допомогою електронної пошти EntranceExamination@ksu.kherson.ua  та корпоративними мобільними телефонами +38095-592-91-49; +38096-613-05-16 (у період з 8:30 до 17:15). З інформацією щодо вступної кампанії 2020 року можна ознайомитися за покликанням http://www.kspu.edu/Entrant/SelectionCommittee.aspx

У кінці конференції директорка Маргарита Климович привітала усіх учасників з Великоднем, побажала здоров’я, успіхів та подякувала гостям з ХДУ за участь та корисну інформацію.

Comments are closed.