Сьогодні студенти I курсу БФПК ХДУ вирушили у туристичний похід для “Створення умов щодо адаптації студентів нового набору до освітнього процесу в умовах коледжу”, з метою згуртування студентського колективу, залучення першокурсників до різних видів пізнавальної діяльності, створення умов для успішної соціалізації та адаптації студентів нового набору, для сприйняття розкриттю індивідуальних особливостей студентів, та з нагоди 90-річчя коледжу.9️⃣0️⃣❗
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/inshot_20210917_120138385848052656625991131.jpg)
З самого початку студентам було проведено інструктаж, після чого капітани команд отримали маршрут адаптивного туристичного походу.
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/20210916_090210305176837779969716.jpg)
Підгрупи I курсу представили свої команди, гідно продемонстрували туристичні страви 🍝🍜🥗🍲та з творчістю підійшли до конкурсів “Жива картина “🖼 та “Народних пісень “.🎶🎵
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/20210916_1249102902847008475160196.jpg)
![](https://bpc.ks.ua/wp-content/uploads/2021/09/inshot_20210917_123309989145071455517126902.jpg)