Читаємо схожі записи:
Вітаємо наших студентів з відмінними результатами у конкурсах з англійської мови! Студенти презентували віртуальні подорожі містами Херсонщини Новини з освітнього фронту: Перший день педагогічної практики у дитячих оздоровчих таборах Вітаємо із закінченням навчання випускників коледжу 2024 року! День піци та День Святого Валентина. Вчимо школярів гуртуватися та допомагати один одому Відбулось засідання стипендіальної комісії